KONCERTOWO

 

Jesteśmy czwórką facetów, których łączy wieloletnia przyjaźń i miłość do muzyki.

Każdy z nas gra od wczesnej młodości a razem gramy jako LATAJĄCE TALERZE już od roku 2000. Dzięki temu mamy wielkie szczęście robić w życiu to co kochamy najbardziej! Przejechaliśmy tysiące kilometrów, zużyliśmy kilogramy strun, połamaliśmy setki pałek, nie przespaliśmy niezliczonych nocy, podczas których zwiedziliśmy dziesiątki miast… Po to żeby zagrać dotąd ponad dwa tysiące koncertów w całej Polsce i poza jej granicami. Za każdym razem na scenie dajemy z siebie wszystko, bo wiemy, że przecież może to być nasz ostatni koncert… Najważniejsze są emocje i energia, a tych nam z pewnością nie brakuje!

Zdobyliśmy I nagrodę Międzynarodowego Festiwalu Zespołów Coverowych Kamienna Góra 2009 za interpretacje utworów Grzegorza Ciechowskiego i Republiki. Braliśmy udział w telewizyjnych programach: Droga Do Gwiazd i Must Be The Music.

Na koncertach gramy głównie to co lubimy najbardziej, czyli Republikę, Coldplay, Depeche Mode czy Blur, ale także Boney M, The Monkees, Santanę, Eurythmics, A-Ha, czy Pet Shop Boys… Nasza pozytywna energia, różnorodny repertuar i oparty na (nieco absurdalnym) humorze, świetny kontakt z publicznością sprawiają, że nasze koncerty szybko stają się szaloną taneczną imprezą. Doskonale czujemy się zarówno na firmowych eventach, imprezach plenerowych jak i mniejszych klubowych koncertach.

Możemy wykonać także:

 

LATAJĄCE TALERZE to:

  • Jerzy Janik – śpiew, gitara basowa
  • MICHAŁ KARKUSIŃSKI- instrumenty klawiszowe
  • Wojciech Hadam – gitara
  • Sławomir Puka – perkusja
Wszystkie prawa zastrzeżone © Latające Talerze